Scafom-rux ponúka najširší sortiment lešenia na slovenskom trhu. Počnúc vysoko flexibilným a univerzálnym modulovým lešením RINGSCAFF, cez systémové fasádne lešenie SUPER, až po ochranu proti nepriaznivému počasiu, ohradenie staveniska a rozsiahlu ponuku doplnkov pre lešenie.

V roku 2020 Scafom-rux otvoril svoju pobočku už aj na Slovensku. Naším cieľom je poskytovať kvalitné služby neustále rastúcemu počtu zákazníkov v tomto regióne. Pre zvyšujúci sa dopyt po prémiovej kvalite lešenárskeho materiálu v stavebnom aj priemyselnom odvetví na Slovensku, je Scafom-rux tou najlepšou voľbou. Opierame sa o viac ako 40-ročné skúsenosti, vlastné výrobné závody s prísnymi kontrolnými mechanizmami, ktoré garantujú najvyššiu kvalitu našich výrobkov. Sme tím skúsených profesionálov, pripravení a ochotní pomôcť Vám nájsť najvhodnejšie riešenie pre Váš lešenársky projekt.

Domov lešenia

Spoločnosť Scafom-rux je výrobcom rôznych systémových lešení ako pre priemysel, tak aj pre stavebníctvo.

Vďaka najkomplexnejšiemu portfóliu lešenárskych riešení ponúka spoločnosť Scafom-rux najširší sortiment lešenárskych výrobkov a príslušenstva.

Prenájom lešenia

Ponuka od Scafom-rux zahŕňa predaj lešenárskeho materiálu, ako aj prenájom lešenia. Prenájom lešenia priamo od výrobcu znamená pre lešenárov väčšiu flexibilitu, udržateľnosť a spoľahlivosť.
Práve kombinácia prenájmu lešenia a kúpy lešenia je často tým najlepším riešením. Pod týmto odkazom VOP – prenájom lešenia si môžete stiahnuť naše Všeobecné obchodné podmienky pre prenájom lešenia

Predajňa lešenia vo vašej blízkosti

Spoločnosť Scafom-rux pôsobí na globálnom trhu s pobočkami vo viac ako 20 krajinách na 5 kontinentoch. Nezáleží na tom, či si chcete kúpiť lešenie alebo ho prenajať, naši odborníci pre vás vždy nájdu tú najlepšiu možnosť.
Kontaktujte náš tím a dozviete sa viac o možnostiach predaja a prenájmu lešenia pre vaše potreby.

Pod týmto odkazom VOP – predaj lešenia si môžete stiahnuť naše Všeobecné obchodné pre predaj lešenia

Modulové lešenie RINGSCAFF

S našim modulovým lešením RINGSCAFF postavíte čokoľvek! Toto vysoko univerzálne, flexibilné a trvácne systémové lešenie predstavuje voľbu číslo jedna v stavebnom a priemyselnom odvetví, alebo tiež ako podperné lešenie pri líniových projektoch.

Fasádne lešenie FRAMESCAFF

Náš systém FRAMESCAFF je alternatívou k patentovaným riešeniam fasádneho lešenia 07. Neustále sa rozširujúca škála komponentov a príslušenstva ho robí úplne samostatným systémom lešenia.

Fasádne lešenie SUPER

Systémové fasádne lešenie SUPER predstavuje najchytrejšiu voľbu pre lešenárov, pokiaľ sa jedná o novostavby, renovácie budov, opravy striech a iné projekty lešenia tohto druhu.

Systémovo nezávislé doplnky k lešeniu

Bez ohľadu na to, aké lešenie používate, vždy budete potrebovať doplnky, ako napríklad spojky, rektifikačné základové pätky, priehradové nosníky, rebríky, schody, konzoly. Scafom-rux ponúka všetko, čo potrebujete, a ešte oveľa viac.

Kontaktujte Scafom-rux Slovensko

Was ist die Summe aus 7 und 9?

Váš odborný poradca pre lešenie na Slovensku

Martin Hudec

Martin Hudec
Obchodno-technický poradca – Slovensko
+421 911 060 780 martin.hudec@scafom-rux.de

Kde nás nájdete

Scafom-rux Slovensko
+421 911 060 780 P.O.Hviezdoslava 726/42 010 01 Žilina Slovenská republika martin.hudec@scafom-rux.de

bezplatné stiahnutie - firemná brožúra

Stiahnite si našu firemnú brožúru a dočítajte sa o všetkých dôležitých faktoch o spoločnosti Scafom-rux, našich začiatkoch, našej filozofii, našich výrobkoch a o tom, kým sme dnes.

Viac informácií

Viac informácií o spoločnosti Scafom-rux a našich produktoch nájdete tu.